15.00
Kurzovné 1.700 Kč/půl roku

Dětské divadelní studio

Úvodní lekce půlročního kurzu.

Chceš chodit pravidelně do divadla? Vyzkoušet si, co obnáší společná tvorba, naučit se rozeznít svůj hlas, rozpohybovat své tělo, objevovat možnosti scénografie a světelného designu? A hlavně poznat divadelní zákulisí?

Přihlas se do Dětského divadelního studia.

Divadlo na cucky připravilo opět pravidelný kurz, kde se děti seznámí s divadelním prostředím, naučí se chápat zákonitosti dramatické tvorby a budou se potkávat s umělci, kteří v divadle působí. 


KDY:
od 19. září 2019 do 18. června 2020

KOLIK:
Kurzovné 1.700 Kč/půl roku

PRO KOHO:
Skupina pro děti od 6 do 8 let čtvrtek 15.00 - 16.00
Skupina pro děti od 8 do 12 let čtvrtek 16.30 - 18.00

O CO JDE?
Dětské kreativní studio chce vzdělávat budoucí generace diváků formou pravidelného kurzu. Děti budou tvořit divadelní představení, učit se o možnostech scénografie, dramaturgie, o hudbě v divadle a pracovat se zvoleným tématem. Chceme, aby se skupina stala přirozenou součástí divadla, aby se děti setkávaly s umělci a tvořily pod jejich vedením. Věříme, že díky profesionálnímu zázemí se nám podaří dětem skrze aktivní účast přiblížit fungování celé kulturní instituce.

 

Kdo s dětmi bude tvořit?

Jana Jurkasová vystudovala Dramatickou výchovu na DAMU v Praze - magisterské studium, a Speciální pedagogiku se zaměřením na dramaterapii - bakalářské studium. Pracuje jako vyučující literárně-dramatického oboru na ZUŠ, je lektorkou na přehlídkách uměleckého přednesu a divadla hraného dětmi a studenty, působila jako externí učitelka Univerzity Palackého v Olomouci a Vyšší odborné školy herecké (předmět Tvořivá dramatika). V současné době ji můžete zastihnout převážně v Divadle na cucky.

Kristýna Doubravová vystudovala Střední pedagogickou školu v Přerově se zaměřením na dramatickou výchovu. Bakalářské studium absolvovala na UP obor pedagogika-sociální práce. Nyní studuje magisterské studium Dramatické výchovy na DAMU v Praze. Z minulosti má velké zkušenosti především v pedagogické práci s dětmi a nyní je součástí týmu Dramatického kurzu SENior v Divadle na cucky.

A těšit se můžete i na další lektory a lektorky, působící v Divadle na cucky.

JAK SE PŘIHLÁSIT?
Více informací a přihlášku získáte od lektorky a koordinátorky vzdělávacích programů pro děti
MgA. Jany Jurkasové:

 

jurkasova@divadlonacucky.cz / tel. 775 44 89 61

Přihláška se stane platná zaplacením kurzovného do 13. září 2019. Kapacita je omezená, tak neváhejte!

 

Newsletter na mail

Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist