Jak přispět na nové kulturní centrum? Kupte si něco od nás!

Protože otevřít divadlo v samotném srdci Olomouce není nic jednoduchého, neobejdeme se bez vaší pomoci. Rozhodli jsme se vytvořit sbírku prostřednictvím portálu Hithit.com, který funguje na bázi e-shopu. Kupte si už teď třeba vstupenky na divadelní ples v roce 2018 a pomozte dobré věci! Chceme, aby "Dolní" patřilo taky vám.

 

Jak funguje Hithit a co se stane s vašimi penězi?

K platbě máte na výběr rychlý online převod pro vybrané banky nebo běžný bankovní převod. Peníze doputují na zvláštní účet, zřízený jen pro Hithit. My ani Hithit k nim nemáme do vypršení termínu pro sběr peněz přístup.

Po vypršení termínu (21. května!!!) Hithit vyhodnotí, zda byl náš projekt úspěšný. Když dosáhneme stanovené částky nebo ji dokonce překročíme, obdržíme potřebné finance a pošleme vám vybranou odměnu. Když nebudeme úspěšní, Hithit pošle peníze během deseti dnů zpět, odkud přišly.

 

Záleží vám na tom, aby to dobře dopadlo?

Řekněte, že jste podpořili projekt na Hithit co nejvíce lidem. Napište to na facebook, mluvte o tom s kamarády, s kolegy. Tím našemu projektu pomůžete podruhé a zvýšíte pravděpodobnost úspěchu.

 

Vrhněte se na to!

www.hithit.com/dolnivam

Newsletter na mail

Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
www.divadlonacucky.cz | www.facebook.com/divadlonacucky
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.


TOPlist