15.30
KAPACITA NAPLNĚNA

Malí tanečníci v říši pohádek

Úvodní lekce.

Máte doma malého tanečníka či tanečnici ve věku 3–6 let? Milují pohádky a pohyb? Připravili jsme pro ně kurz deseti lekcí pod vedením profesionální tanečnice. 

Malí tanečníci v říši pohádek jsou pravidelné lekce taneční a pohybové průpravy pro předškolní děti. Tvořivou a nenásilnou formou, inspirovanou pohádkovými příběhy, budeme rozvíjet nejen své pohybové dovednosti, ale také kreativitu a radost z tance. Hlavně si ale budeme hrát! Každá z deseti lekcí je věnována jedné z klasických pohádek, kterou si na začátku lekce přečteme a na jejím konci společně improvizovaně zatančíme. Děti se mohou těšit například na pohádku Dlouhý, Široký a BystrozrakýPerníkovou chaloupku či pohádky O Budulínkovi a O Popelce.

Na závěr každé lekce si děti domů odnesou omalovánky, které budou obsahově souviset s průběhem lekce.
 
Kdy: vždy v pondělí 15.30–16.30
Termíny: 4. 3., 18. 3., 25. 3., 1. 4., 8. 4., 15. 4., 29. 4., 6. 5., 13. 5., 20. 5. Pro koho: děti od 3 do 6 let (předškolní věk), pouze děti bez rodičů, kapacita omezená

Kurzovné: 700 Kč/ 10 lekcí (přihláška je platná na celý kurz)

Přihláška zde
Přihlášku pošlete na jurkasova@divadlonacucky.cz, kde také příp. získáte další informace.

Lektorka: Tereza Richterová

Tereza Richterová absolvovala osmiletý taneční obor na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, při němž účinkovala v baletech Národního divadla moravskoslezského (Spící krasavice, Louskáček, Labutí jezero). Na taneční vzdělání navázala studiem Tanečního a pohybového divadla a výchovy na JAMU v Brně, kde nyní pokračuje v magisterském studiu. Současně navštěvuje Univerzitu Palackého v Olomouci obor Filmová, divadelní, televizní a rozhlasová studia. Působí jako lektorka volnočasových tanečních aktivit pro děti i dospělé. Pravidelné lekce baletu a moderního či současného tance vede pod hlavičkou Akademik sport centra UP.

KAPACITA NAPLNĚNA
Divadlo na cucky, Dolní nám. 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní mediální partner Divadla na cucky


TOPlist