Filmový tábor

Určen pro žáky 1. stupně.

9.–13. srpna 2021, 9-17 hod

Jak vzniká film a co všechno je k natáčení potřeba? Chceš to vědět? A chceš si to rovnou i zkusit? 

Budeš se podílet na tvorbě scénáře, vyzkoušíš si práci kameramana, herce i střihače. Tvůj film bude mít světovou premiéru na plátně Divadla na cucky a kdo ví, třeba právě ty si odneseš Oscara za nejlepší výkon... Naučíš se spoustu zajímavých věcí, získáš nové zkušenosti a u toho se budeš zaručeně dobře bavit.

 

Lektoři:

David Bartoš – student doktorandského studia na Katedře výtvarné výchovy Pedagogické fakulty UP v ateliéru intermédií. Působí jako pedagog výtvarně odborných předmětů na Moravské střední škole v Olomouci. Se svými studenty spustil multimediální web artkult.cz Participoval na otevření Galerie Cyril ve věži prostějovského kostela a aktuálně připravuje otevření nového výstavního prostoru Basement. Od roku 2015 pracuje jako galerijní kurátor a od roku 2017 realizuje samostatné výstavy.

Vendula Burgrová – profesionální fotografka, absolventka Ateliéru Reklamní fotografie Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Věnuje se nejen komerční a produktové fotografii, ale má za sebou také několik autorských projektů a výstav zaměřujících se na sociální témata. V současné době vyučuje na Střední škole designu a módy v Prostějově a působí jako lektorka na Filmovém táboru Sobotín.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz