Filmový tábor

8.–12. srpna 2022 | Pro děti ve věku 12–15 let.

každý den 9.00–17.00

Tak schválně, kolik seriálů jsi už v životě viděl/a? Nebo kolik filmů? A co takhle kolik videí na YouTube, Instagramu, TikToku nebo na Facebooku? Asi hodně co? A ještě jinak, kolik videí máš v mobilu? Asi tam tak nějaké bude, že?

Filmy, seriály, videoblogy, videa, zkrátka audiovizuální díla jsou všude kolem nás. Koukáme na ně a někdy si sami něco natočíme, jenže, jak naše videa vypadají, o čem jsou a jak moc si na nich dáváme záležet?

Natočit super film nebo video není jen tak! Stojí za tím plánování a přípravy v předprodukci, precizní a efektivní natáčení během produkce, a trpělivost a kreativita v postprodukci. Navíc natočit něco vážně dobře dokáže jeden člověk jen velice obtížně. Proto existují filmové crew, neboli skupiny kameramanů, zvukařů, osvětlovačů, griperů, střihačů, coloristů, režisérů a mnoha dalších.

Na příměstském filmovém táboře Divadla na cucky nám právě takové filmové crew vzniknou. Jejich cílem bude natočit parádní filmy! Vyzkoušíš si práci s filmovou kamerou, mikrofonem, klapkou, světly. Budeš spolupracovat s ostatními a nakonec v rámci slavnostní premiéry představíš svůj vlastní film! Tak neváhej, přihlas se a toč!

Táborné: 2.500 Kč (vč. stravy) 

 

Lektor: DAVID BARTOŠ
Student doktorandského studia na Katedře výtvarné výchovy Pedagogické fakulty UP v ateliéru intermédií. Působí jako pedagog výtvarně odborných předmětů na Moravské střední škole v Olomouci. Se svými studenty spustil multimediální web artkult.cz. Participoval na otevření Galerie Cyril ve věži prostějovského kostela a aktuálně připravuje otevření nového výstavního prostoru Basement. Od roku 2015 pracuje jako galerijní kurátor a od roku 2017 realizuje samostatné výstavy.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz