Kurz SENior

ZRUŠENO.
Dramatický kurz pro seniory, ve čtvrtek 15.30–17.30.


TERMÍNY LEKCÍ:
2. , 9., 16., 23. 2.
2. , 9., 16., 23., 30. 3.
6. 4.

ZRUŠENO

lektorka: Dominika Čevela, Magdaléna Svozilová

Účastníci si v kurzu osvojují například základy jevištního pohybu, improvizace, práce se zvukem a práce s hlasem. Díky kurzu mohou rozšiřovat repertoár rolí do vlastního života a rozvíjet schopnosti spontánního chování. Součástí kurzu jsou také lekce s externími lektory z nejrůznějších uměleckých oblastí podporujících cíl a směřování kurzu (např. hlasová technika, taneční a pohybová průprava, storytelling apod.) a lekce vedené odborníky z praxe, např. herečkou Ivanou Plíhalovou.

Na lekci si s sebou přineste čistou obuv na přezutí a pohodlné oblečení, ve kterém se můžete volně hýbat.

Kurzovné: 800 Kč*

Uzávěrka přihlášek 20. ledna 2023.

 

*) Podstatnou částí kurzu jsou pohybové aktivity a práce s tělem, na které přispívá mnoho zdravotních pojišťoven. V případě zájmu můžeme účastníkům vystavit pro pojišťovnu potvrzení o zaplacení kurzovného.

Studio SEN

Druhou linií je skupina studia, která je každoročně doplňována některými absolventy kurzu. Skupinu nazýváme Studio SEN a soustředí se převážně na uměleckou tvorbu, přičemž vzdělávání a trénink a prohlubování získaných dovedností stále pokračuje. V průběhu celé divadelní sezóny účastníci pracují pod vedením profesionálního uměleckého týmu. Výsledná inscenace je pravidelně reprízována v Divadle na cucky. Dosud Studio SEN uvedlo tyto tituly:

Malý princ
Spářka
Kráva v teleti
Byla jsem na Marsu
Báječný, barevný, prší
Genetika

Skupina se schází každý pátek.

Projekt je realizován za podpory:

      

     Více informací na pankova@divadlonacucky.cz. Pokud máte zájem o představení, neváhejte se ozvat na kvapilova@divadlonacucky.cz.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz