Rozvíjíme nadané - mentoring pro děti s nápadem

Připravili jsme speciální mentoringový program pro nadané žáky a studenty, který rozvíjí nadání dětí a propojuje je se špičkovými odborníky z praxe. Projekt financuje stát prostřednictvím dotace MŠMT.


Vybraní žáci a studenti budou mít mimořádnou příležitost věnovat se svému nápadu a rozvíjet své dovednosti prostřednictvím týmové spolupráce. Pilotní projekt je určen pro 20 účastníků z Olomouckého kraje ve věku 11-20 let; pro žáky a studenty s nápadem, kteří mají ambici zkusit jej rozvinout s pomocí mentorů a konzultantů, špičkových odborníků ve svých oborech. Program se rozběhne v září 2020 a potrvá do prosince 2020.

Účast v projektu je zdarma. Žáci a studenti budou moci využít zázemí kreativní laboratoře. Pro účast stačí mít nápad na svůj vlastní projekt a tento nápad přihlásit na emailu zavrska@divadlonacucky.cz v podobě jednoduchého popisu projektu. Nezbytné je také přiložit motivační dopis k přihlášení se do programu. Vše je nutné odeslat do 30. června 2020. Následně bude vybráno 20 účastníků.

JAKÉ PROJEKTY JE MOŽNÉ PŘIHLAŠOVAT?
Nápady na projekty související nejen s uměleckou branží, ale např. s digitálními technologiemi a novými médii, podnikatelské nápady, dále můžete přihlásit projekty z oblasti architektury, animace, videomappingu, designu nebo jiné inovativní nápady z kreativní a sociální oblasti.


       

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz