Noc divadel 2020 v našem archivu

Záznamy našich oblíbených inscenací po celý den online!

V rámci Noci divadel 2020 pro vás zveřejňujeme na celý den záznamy vybraných inscenací z našeho archivu.

Všechny záznamy budou zpřístupněny pouze do dnešní půlnoci. Jedná se o pracovní záznamy, proto prosím omluvte ne vždy dobrou kvalitu obrazu či zvuku.

Začneme pohádkou. Vracíme se do roku 2016, kdy jsme v našich bývalých prostorách na Wurmově 7 poprvé uvedli Tučňáky na arše v režii Zdeňka Vévody.

Režisér Jan Frič u nás po úspěšné inscenaci textu Někdo přijde norského dramatika Jona Fosseho vytvořil také autorské dílo. Hororová Červená Karkulka vznikala ještě v prostorách S-klubu, kde divadlo strávilo jednu sezonu, než se přesunulo na Wurmovu 7. Záznam Karkulky byl již pořízen tady, jedná se o derniéru:

Zpracování antické tragédie Antigona se v roce 2015 chopil Jan Žůrek. Představení se odehrávalo v celém prostoru kanovnické rezidence na Wurmově 7 a v titulní roli excelovala Pavla Dostálová.

Inscenace Fernando Krapp mi napsal tenhle dopis byla vůbec prvním titulem, připraveným pro prostory na "Wurmovce". Kdo představení navštívil, jistě si vybaví scénografii Pavly Baštanové a Marie Vařekové nebo hudbu z dílny Petra Mlynáře a Romana Vičíka.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz