Zahraj si s kapelou Point of Few

Vezmi svůj hudební nástroj a přijď si zahrát na velkou stage společně s kapelou Point of Few.
Zajímavá vás, jak funguje kapela a jak se v ní hraje? Chtěli byste si zkusit zahrát s profesionální kapelou na velkém pódiu? Co je to jazz a improvizace?
Kapela Point of Few večer zahraje na pódiu amfiteátru letního kina, kde pokřtí svou debutovou desku Open to Closeness. Předtím ale odpoledne udělají workshop, na kterém se jich můžete zeptat na co chcete, anebo si s nimi rovnou zahrát. Kapelu Point of Few tvoří bicí, baskytara, elektrická kytara, klávesy a saxofon. Kluci z kapely jsou všichni profesionální muzikanti a navíc i učitelé, takže se jich nemusíte bát zeptat opravdu na cokoli, jsou na to zvyklí. A navíc, i když hrají jazz, mají všichni zkušenosti z mnoha jiných žánrů, umí pop, rock, hiphop, funk, blues, r&b...kromě Point of Few je totiž můžete vidět a slyšet v tak různorodých kapelách, jako je ta od rappera 7krát3, popoví Nebe nebo post-rockoví Flash the Readies. Nepropásněte možnost potkat se s nimi a něco se přiučit!
Workshop je opravdu pro každého, kdo umí aspoň trochu hrát. Určitě si vem s sebou svůj nástroj, a zahraješ si s námi!
Kromě toho se můžeme bavit o jednotlivých nástrojích, ukázat, jak fungují různé hudební styly, zahrát vám a rozebrat na dílky některou naši skladbu, tak abyste pochopili, co se v ní děje... Rádi se budeme věnovat tomu, co vás bude zajímat. Bude skvělé, když si připravíte otázky na nás!
Pokud byste si přece jen pořád nebyli jistí, jestli je workshop vhodný právě pro vás, napište kapele e-mail na pointoffewquartet@gmail.com a poradíte se.

Vstup volný, povinná rezervace. Pro zájemce ve věku 10–18 let.

12
07
16:00
workshop CIRKUZKUS Vstupenky
délka
60–90 min.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz