Malí tanečníci v koloběhu roku

Máte doma malého a zvídavého tanečníka či tanečnici ve věku od 3 do 6 let? Milují říkadla, básničky, pohádky a pohyb? Pravidelné lekce taneční a pohybové výchovy pro předškolní děti se po kurzu Malí tanečníci v říši pohádek ponoří do běhu kalendářního roku v propojení s lidovými písněmi, hrami a pohádkami. Prozkoumáme nejen proměny přírody, ale také důležité zvyky, svátky a tradice, které nás v průběhu roku potkávají.

Na začátku každé lekce si představíme téma pomocí omalovánek a říkadel či básniček, se kterými budeme dále pohybově, rytmicky i hudebně pracovat, a které si děti po skončení lekce odnesou na památku či k dalšímu kreativnímu využití domů.

KDY: čtvrtek 15.00–16.00, od 15. října do 10.prosince 2020, na konci kurzu závěrečné vystoupení pro rodiče

15. a 22. října, 5., 12., 19. a 26. listopadu, 3. a 10. prosince 2020

KOLIK: kurzovné 800 Kč

KDO S DĚTMI BUDE TVOŘIT?

Tereza Richterová
Absolvovala osmiletý taneční obor na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, při němž účinkovala v baletu Národního divadla moravskoslezského (Spící krasavice, Louskáček, Labutí jezero). Na taneční vzdělání navázala studiem Tanečního a pohybového divadla a výchovy na JAMU v Brně. Současně navštěvovala Katedru divadelních a filmových studií Univerzity Palackého v Olomouci. Zabývá se oblastí taneční vědy a působí jako lektorka volnočasových tanečních aktivit pro děti i dospělé.

David Richter Vystudoval hru na klasickou kytaru na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě. Je absolventem oboru psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde aktuálně pokračuje v návazném studiu. Působí jako lektor tvůrčích a uměleckých aktivit v rámci sféry sociálních služeb a volnočasových činností pro děti.


PROJEKTOVÝ DEN: ZÁVĚREČNÉ PŘEDSTAVENÍ 12. prosince 2020, 9.00–13.00

Malí/velcí tanečníci v koloběhu roku

Hravé dopoledne pro děti navštěvující „Malé tanečníky“ a jejich rodiče i sourozence. Pojďte se přidat ke svým dětem a protančit s námi čtvero ročních dob. Pomocí pohybu, hudby a výtvarných aktivit se ponoříme do běhu roku. Seznámíme vás s tím, co jsme během lekcí objevili o přírodě, tradicích i o našem těle a můžete tak na vlastní kůži zažít techniky a hravé aktivity, které toto objevování provází. Program bude řazen do čtyř bloků (jaro, léto, podzim, zima). Aktivity a kreativní úkoly se budou střídat s odpočinkem, svačinkami a pitným režimem dětí.

 KURZ BUDE V ROCE 2021 OTEVŘEN AŽ OD ZÁŘÍ 

Přihláška do kurzu Malí tanečníciDivadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz