Malí tanečníci

Tanečně kreativní kurz pro děti ve věku 4–6 let*, celkem 10 lekcí, vždy v úterý 15.00–16.00.
První lekce v úterý 3. října.*) Věk je pouze orientační, zvažte přihlášení dítěte dle jeho schopností. Bereme ohled i na děti, pro které je to jejich první kroužek.

TERMÍNY LEKCÍ:

3., 10., 17., 24., 31. října
7., 14., 21., 28. listopadu
5., 12. prosince

Uzávěrka přihlášek je 3. září 2023.

Pojďme společně zjistit, co všechno lze tancem a pohybem vyjádřit. Každé dítě je jiné, proto tento kurz podpoří děti v jejich individuálním osobním projevu. Pohyb pro nás bude mimo jiné prostředkem sebevyjádření, komunikace mezi sebou a se světem, způsobem, jak vyprávět příběhy.

V celkem deseti lekcích se seznámíme nejen s tancem, ale také s tím, jak nás v projevu a pohybu může podpořit hudba a zvuky, materiály, barvy a tvary. Zaměříme se na to, co pohyb našeho těla v prostoru mění, a jak naopak prostor náš pohyb spoluutváří. Budeme pracovat a tvořit v kolektivu, a to jak skrze vedená cvičení, tak improvizaci.

Na lekci si s sebou přineste pohodlné oblečení, ve kterém se můžete volně hýbat.

Lektorky: Marie Chocholová, Kristýna Doubravová

Kurzovné: 1.500 Kč

Přihlášením do kurzu účastník (nebo jeho zákonný zástupce) souhlasí se zpracováním osobních údajů a pořizováním fotografií a videozáznamů. Ty mohou být využity pro účely další propagace umělecko-vzdělávacích aktivit Divadla na cucky.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz