Pohybem k sobě

Pohybový kurz pro dospělé, kteří se skrze pohyb chtějí přiblížit sami k sobě. Celkem 10 lekcí, vždy v úterý 18.30–20.00.
První lekce v úterý 3. října.

TERMÍNY LEKCÍ:

3., 10., 17., 24., 31. října
7., 14., 21., 28. listopadu
5., 12. prosince

Uzávěrka přihlášek je 3. září 2023.

Naše fyzické tělo lze - trochu pasivně - vnímat jako tělesnou schránku, která k nám odjakživa patří. Co se však stane, když k tělu přistoupíme aktivně? Dokážeme s ním komunikovat? Umíme se na své vlastní tělo napojit, poslouchat ho a vnímat, co nám říká? Jak se v něm odráží naše mentální psychické rozpoložení, a jak spolu psychická a fyzická stránka našeho bytí souvisí?

V kurzu Pohybem k sobě se skrze intuitivní pohyb, dech a dechové techniky či prvky mindfulness pokusíme dostat každý sám k sobě blíž. Důraz je kladen také na optimální držení těla jako nástroj prevence poranění a nejrůznějších bolestí, a to jak v pohybu, tak v každodenním životě. Otestujeme naše možnosti a hranice, prohloubíme vlastní komfortní zónu a dopřejeme si svobodný pohyb tak, jak to naše tělo bude aktuálně potřebovat. Proplujeme společně pohybem k sobě tak, abychom se cítili dobře jak v hlavě, tak v těle.

Na lekci si s sebou přineste pohodlné oblečení, ve kterém se můžete volně hýbat. Pohybovat se budeme boso, případně v ponožkách.

Lektorka: Marie Chocholová

Kurzovné: 1.700 Kč

Přihlášením do kurzu účastník (nebo jeho zákonný zástupce) souhlasí se zpracováním osobních údajů a pořizováním fotografií a videozáznamů. Ty mohou být využity pro účely další propagace umělecko-vzdělávacích aktivit Divadla na cucky.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz