Rozhýbej město

Příměstský tábor, ve kterém se snoubí animace, divadlo a hudba. Pro děti ve věku 8–12 let.

19.–23. srpna 2024. Uzávěrka přihlášek 4. srpna.

Co všechno je zapotřebí k tomu, abyste pohnuli staletými domy historického města? Abyste je přebarvili, rozstříhali, přeskládali a udělali si z nich kulisy, ve kterých můžete tančit a hrát si, abyste je rozezněli tóny úplně nových melodií? Překvapivě toho není moc – hlavní je chuť zkoušet nové věci: vzít do ruky hudební nástroj, postavit se na divadelní prkna nebo se oddat procesu zvanému animace. Ať už vytvoříte cokoliv, zaručeně rozproudíte stojatý vzduch parných dní letní Olomouce.

Tábor povedou Kristýna Doubravová a Jiří Neděla.

Kristýna Doubravová

Vystudovala magisterské studium oboru dramatická výchova na DAMU. Na dramatické výchově ji baví práce s jedinečností každého, s kým má možnost tvořit, a nekonečné možnosti propojování dramatické výchovy se všemi oblastmi umění. Zajímá se o příběhy literární, lidské i příběhy věcí a míst, což ráda zapojuje do svých seminářů a lekcí. Ráda svou lektorskou prací a tvorbou otevírá prostor pro debatu nad společenskými tématy.

Jiří Neděla

Učitel, amatérský hudebník a milovník filmů, hlavně těch animovaných. Rád se učí novým věcem a ještě raději se o vše, co se naučí, dělí s druhými. Zejména pokud se to týká hry na kytaru, ukulele či didgeridoo. Nebo taky digitálních nástrojů k vytváření (pohyblivého) obrazu.

19
08
09:00
letní tábory Rezervace

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz