Divadelně výtvarný tábor

Určeno pro žáky 2. stupně.

5.–9. července 2021, 9-17 hod

Baví tě výtvarka, pohyb a divadlo?

Pak se neboj přihlásit na divadelně výtvarný tábor. Naučíš se kupu zajímavých věcí, poznáš nové kamarády a hlavně zažiješ spoustu zábavy! A to všechno zcela zdarma. Přímo v divadle pod vedením profesionálních umělců budeš prozkoumávat vlastní kreativitu a rozvíjet svou osobnost. Sezení doma za počítačem už bylo dost, je čas na živé umění! I ty se můžeš stát umělcem a je jedno, jestli jsi takový nebo makový, tichý nebo upovídaný, důležitý je tvůj zájem a chuť poznávat nové věci!

 

Lektoři:

Petra Ševců - absolventka dlouhodobého dramaterapeutického výcviku DvT (školitelé: Viktor Dočkal, Beate Albricht), redaktorka Českého rozhlasu Olomouc, ve kterém je zároveň garantkou a lektorkou Elévského programu pro studenty. V současné době studuje speciální pedagogiku a andragogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

 

Kateřina Fojtíková - dramaterapeutka a arteterapeutka se zaměřením na metodu Vývojové proměny, vědomé tělesné prožívání a léčení vývojového traumatu (Neuroafektivní vztahový model - NARM). Vede individuální terapie, podpůrné a aktivizační skupiny mj. v sociálních službách a osobnostně rozvojové programy. Coby dramaturgyně se dříve věnovala výtvarnému a loutkovému divadlu a vedla volnočasové aktivity a tvořivé dílny pro děti a mládež v obtížných životních situacích, ale také pro mladé umělce, pracovníky s mládeží, studenty VŠ i dospělé.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz