Dramatický kurz 9+

Pro děti ve věku 9–13 let, celkem 12 lekcí, vždy v pondělí 16.00-18.00.
První lekce v pondělí 18. září.

TERMÍNY LEKCÍ:
18., 25. září
2., 9., 16., 23., 30. října
6., 13., 20., 27. listopadu
4. prosince

Uzávěrka přihlášek je 3. září 2023.

KURZ JE OTEVŘEN PRO VŠECHNY – JAK PRO TY, KTEŘÍ MAJÍ S DIVADLEM ZKUŠENOSTI, TAK I PRO ÚPLNÉ NOVÁČKY, KTEŘÍ CHTĚJÍ TAJEMSTVÍ DIVADLA TEPRVE OBJEVOVAT.

Pojďme se společně ponořit do toho, jak vzniká divadlo. Čeká nás 12 zážitkových lekcí plných dramatických her, u kterých se budeme nejen bavit, ale zároveň rozvíjet komunikační dovednosti, posilovat spolupráci v kolektivu, naučíme se jak rozmanitě lze pracovat s hlasem i pohybem a také si osvojíme jednoduché metody, jak zvládat trému.

Celý kurz bude směřovat k závěrečnému představení přímo v divadle. Vystoupení  se bude vytvářet v průběhu kurzu, takže každý účastník k nám může přinést své jedinečné (nejen) divadelní nápady! Může se zde uplatnit jako herec, režisér, výtvarník kostýmů nebo jako ten, kdo celý příběh vymyslí. 

Součástí Dramaťáku bude letos i minikurz věnovaný divadelní technice  – zájemci tak nahlédnou pod ruce technika a seznámí se s tím, jak v divadle fungují světla, různé efekty, mikrofony nebo taková divadelní mlha. TAK HOLA HOLA, DIVADLO VOLÁ!

Lektorka: Kamila Urbanová

Kurzovné: 2.000 Kč

Přihlášením do kurzu účastník (nebo jeho zákonný zástupce) souhlasí se zpracováním osobních údajů a pořizováním fotografií a videozáznamů. Ty mohou být využity pro účely další propagace umělecko-vzdělávacích aktivit Divadla na cucky.

 

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz