Herecký tábor

11.–15. července 2022 | Pro děti ve věku 7–12 let.

každý den 9.00–17.00

Láká tě svět divadla a filmu, chtěl bys stanout ve světlech reflektorů a klanět se při děkovačce rozjásaným davům? Herectví je tvrdá práce a jenom touha předvádět se nestačí. Pokud se do toho chceš pustit, začni naším hereckým táborem!

Pod vedením profíků pronikneš do tajů hereckého umění. Rozvineš svůj talent prostřednictvím improvizačních cvičení a her v kolektivu, naučíš se pracovat s tělem, hlasem a mluveným slovem. Dozvíš se, jak nejlépe setřást stud a trému, jak se registrovat v castingových agenturách a zazářit na castingu.

Vše s lehkostí, nadhledem a humorem, žádné stresy!

Každý účastník si odnese jednu portrétovou fotografii (kterou může nabízet např. castingovým agenturám) a krátké představení na kameru.

Táborné: 2.500 Kč (vč. stravy)

 

 

Lektoři: TOMÁŠ ŽILINSKÝ
Hudebník, herec, zpěvák, fotograf. Absolvent činoherního herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Hostuje v divadlech Husa na provázku, Divadlo na cucky, Divadlo Feste.

MICHAELA RYKROVÁ
Absolventka činoherního herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Moderátorka v rádiu Hitrádio City Brno. Hostovala v divadlech Švandovo divadlo v Praze, Národní divadlo Brno, Národní divadlo moravskoslezské, Divadlo Feste.

11
07
09:00
tábor pro děti Vstupenky

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz