NOC DIVADEL 2023

Největší divadelní svátek už pojedenácté v Divadle na cucky!

16.00–20.00
Na sále Divadla na cucky HOŘÍ!
Průchozí workshop s techniky divadla.

Zapalte oheň přímo na sále divadla pomocí světel, zvuků a kouřostroje. Vyzkoušejte si práci se světelným i zvukovým pultem a vytvořte tak dojem ohně od úplného táboráčku po armagedon.

Součástí workshopu je prohlídka zákulisí divadla a společná soutěž ve spolupráci s dalšími olomouckými divadelními scénami.


20.00–0.00
DJ párty v Café na cucky

Elzeeno von Beneshow

Odrazový Dj můstek pro Elzeeno von Beneshow bylo téma afrických rytmů a tribalu čehož se chtěla držet. Hudba je však o vývoji a začalo ji bavit když to má grády. Dnb, techno a liqid jí rozhodně není cizí. Nepotrpí si však na jednotvárnosti. Právě naopak ji baví rozmanitost zvuků a rytmů, které se snadno můžou zvrtnout od berlínského undergroundu po španělské, indické nebo jungle rytmy. Nejskvělejší je však když to baví i lidi. Proto zůstává olomouckým putikám a rádiu upair už několik let věrná. Vždycky je se na co těšit! 

Muikku

Přes den technik na cucky, v noci DJ do roztrhání. Muikku je původem ostravský kryptid, v současnosti působící v kulturním podhoubí Olomouce. Hudebními žánry proplouvá jako zaplavenými štolami rodného města. Tuto sobotu vám naservíruje selekci housu, techna a breakbeatu. Pokud se zaposloucháte pozorně, ucítíte ve vzduchu vůni tavícího se kovu. Snad někdo nenalil pivo do prodlužky.

Vstup na obě akce volný, bez nutnosti rezervace.

Z akce bude pořízena běžná fotodokumentace pro účely propagace akce na webu a sociálních sítích Divadla na cucky. Pokud nesouhlasíte se zveřejněním fotografie, na které jste zachyceni, můžete požádat o odstranění na email press@divadlonacucky.cz.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz