NOC DIVADEL 2024

Divadelní svátek už podvanácté v Divadle na cucky! Tentokrát s podtitulem Proměna.
15.00–18.00
Proměň
Průchozí workshop.
Interaktivní instalace, ve které si může divák vyzkoušet roli režiséra a namíchat si koktejl světla, zvuku, hudby a proměnit tak čas a prostor, ve kterém se nachází.
 
15.00–18.00
Prohlídka zákulisí divadla
 
20.00–21.00
Studio SEN - Vichřice v domě č. 11
Krvavá cesta za svobodou.
Autorská inscenace vychází z reálných příběhů pěti českých seniorek, které se pokusily najít cestu ke svobodě skrz vraždu.
 
21.30–00.00
DJ Párty v Café na cucky 
DJ nick: LiNa
Jsem ráda, když se mohu spojovat se svým prostředím, dokázat ho pořádně vnímat. Od mala mám blízko k přírodě, hudbě a lidem. Možná proto ráda pracuji v Café na cucky, studuji enviro a nejmilejším odreagováním pro mne bývá protančení celých nocí. Ať už jsou to beaty tekna, techna, DnB, pořádnýho punku.. cítím se tak svobodná a na živu a takový pocit bych mixováním ráda se všemi sdílela.
Muikku
Přes den technik na cucky, v noci DJ do roztrhání. Muikku je původem ostravský kryptid, v současnosti působící v kulturním podhoubí Olomouce. Hudebními žánry proplouvá jako zaplavenými štolami rodného města. Tuto sobotu vám naservíruje selekci temné diskošky s vůní tátovy staré kožené bundy. Pokud se zaposloucháte pozorně, ucítíte ve vzduchu vůni tavícího se kovu. Snad někdo nenalil pivo do prodlužky. 
Během odpoledne a večera bude probíhat soutěž o ceny divadla. Zapojit se může kdokoli, kdo nás navštíví.
Výherce budeme kontaktovat v pondělí 25. března.

Vstup volný, bez nutnosti rezervace.

Z akce bude pořízena běžná fotodokumentace pro účely propagace akce na webu a sociálních sítích Divadla na cucky. Pokud nesouhlasíte se zveřejněním fotografie, na které jste zachyceni, můžete požádat o odstranění na email press@divadlonacucky.cz.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz