Sound, music and systems of power(lessness)

AGF & Mary C. Diskuze a poslechový večer.

Ve spolupráci s HLUBINA kolektiv.

Na svém turné vlakem po východní Evropě se zvukové umělkyně a aktivistky AGF a Mary C zastaví také v Olomouci. Chtějí se setkat a diskutovat (nejen) s dalšími umělkyněmi(ci) a organizátorkami(ry) o politickém kontextu hudby, zvuku a hudebních technologiích nebo důležitosti naslouchání a feministických myšlenkách, které je v jejich praxi inspirovaly, ale hlavně o tom, jak vlastně společně žít, propojovat se a prolamovat bezmoc.

V rámci poslechového a diskuzního večera představí AGF (rec-on, sound wilderness) a Mary C (synth library, trigger) několik děl, témat, praktik a strategií, o kterých aktuálně přemýšlí, a kterými žijí. Poté bude prostor pro společnou diskuzi a mapování možných nových struktur a cest. Prezentace bude vedena v angličtině, následná diskuze v angličtině i češtině.

Během společného poslouchání přiblíží AGF také svůj projekt Rec-on, který představuje politické možnosti zvuku skrze zvuková díla umělkyň a aktivistek z celého světa. Uvažuje o poslechu, jako o feministické technologii a zvuku jako o způsobu prorůstání.

Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, 779 00 Olomouc
Program Divadla na cucky produkčně zajišťuje DW7, o.p.s.

Hlavní partneři divadla:

Tvorba WWW stránek Flexum.cz